Cumartesi gecesi sahne alan Tasavvuf müziğinin güçlü sesi Halil Necipoğlu, birbirinden güzel eserleriyle gönüllere dokundu. Pazar gecesi kürsüye gelen ilahiyatçı yazar Prof. Dr. Yasin Pişgin, Ramazan ayının ruhunu iliklerine kadar hissettirdi.

Kayseri'deki Bu Sergi Ramazan Ayında Ziyaretçi Akınına Uğradı Kayseri'deki Bu Sergi Ramazan Ayında Ziyaretçi Akınına Uğradı

Talas Osmanlı Kültür Sokağı'nda kurulan etkinlik çadırında sahne alan Halil Necipoğlu, birbirinden güzel kaside ve ilahiler seslendirdi.

Ramazan Etkinliklerine katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Necipoğlu'nun Kayseri'ye gelmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi: "Değerli Halil Necipoğlu, Kayseri’ye şeref vermişler. Sesiyle, kalbiyle Talasımızda hep beraberiz" diye konuştu.

Ramazan Etknlik

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'a teşekkürlerini ilettikten sonra konuşmasına şöyle devam etti: "Değerli Mustafa Yalçın başkanımıza özellikle Ahmet Özhan kardeşimiz ve bu işin duayeni Halil Necipoğlu kardeşimizi bizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum.

Talas Belediyei Ramazn

 Mustafa Başkanım iyi ki varsın. Allah razı olsun. Talasımızı ihya ediyorsun, gönüllerde yer ediyorsun. Ramazanınız mübarek olsun" dedi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Memduh Büyükkılıç, Taner Yıldız ve etkinliklere katılan tüm vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Editör: Ülkü Şimşek