Birçok suçtan hakkında dava açılan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat, Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin hakim karşısına çıkmıştı.

Ünlü Fenomen İntihar Girişiminde Bulundu!

Dava kapsamında mahkemenin kararı belli oldu. Her hareketleriyle olay olan Polat çiftinin tutukluluk hallerinin devamına karar verildi. Karara büyük tepki gösteren ve "ölmek istiyorum" diye bağıran Dilan Polat'ın intihara kalkıştığı ortaya çıktı.

Hastaneye Kaldırıldı

7 aydır 'kara para aklamak', 'yasa dışı bahis çetesine üye olmak' gibi suçlardan tutukluluk hali devam eden sosyal medya fenomeni Dilan Polat hakkında ortaya atılan intihar iddiaları kesinlik kazandı. Fenomenin Silivri'deki Marmara Cezaevi'nde intihara kalkıştığı ortaya çıktı. Polat'ın tutukluk hallerinin devam etmesine ilişkin kararı kaldıramadığı ve intihara kalkıştığı öğrenildi.

Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor! Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor!

Ünlü Fenomen İntihar Girişiminde Bulundu!

Vücudunda Kesikler Olduğu Ortaya Çıktı

Koğuşta "Ölmek istiyorum" diye bağırdığı söylenen Polat’ın olay sonrası hastaneye kaldırıldığı, buradaki muayenede kollarında ve vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler olduğu belirlendi.

‘Kendine Zarar Verdiği Doğru’

Muayeneden sonra yeniden cezaevine gönderilen Polat'a psikolojik tedavi uygulandığı öğrenildi. 
Avukatı Hüseyin Kaya, "Büyük bir sinir krizi geçirip kendine zarar verdiği doğru. Bunu ne ile yaptığını bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Nihal Candan’ı Hatırlattı

Dilan Polat’ın bu durumu akıllara Nihal Candan’ı getirdi. Hastalığı ve 37 kiloya düşmesinden dolayı tahliye kararı verilen Candan’dan sonra Polat için de aynı kararın verilip verilmeyeceği merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Merkezi