Kayserispor'un olağan genel kurulu bugün yapıldı. Kayserispor'da tek aday olarak seçime giren Ali Çamlı, yeniden Sarı-Kırmızılı kulübün Başkanı seçildi. Divan Başkanlığını Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yaparken divan üyeliklerini ise Menduh Uzunluoğlu ve Oktay Ensari yaptı. Kayserispor genel kuruluna Baki Ersoy, Mustafa Alan, Vali Gökmen Çiçek gibi isimlerde katıldı.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek yaptığı konuşmada şu açıklamalarda bulundu "Kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanım, sevgili Kayserispor taraftarları ve Kayserispor yönetimi bugün burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum, bu sene roman gibi bir sene oldu o kadar zor günlerin geçtiği oldu ki, ben Kayseri Valisi olarak acaba benim dönemimde Kümemi düşeceğiz diye korktum ama pes etmedik, Memduh Büyükkılıç'a çok teşekkür ediyorum her türlü zorlukta takımın yanında oldu. Baki Ersoy, Milletvekilimize'de çok teşekkür ediyorum Kayserispor'u hiç yalnız bırakmadı. Formaya aşkla bağlandı kulübün sıkıntılı zamanlarından yönetimin  arkasında durdu.

Kayserispor Genel Kurulu (1)

Ali Çamlı Kalp Krizi Geçirecek Diye Korktum!

Ali Çamlı için korktuğum zamanlar oldu duygusal tarafa çekmek istemiyorum ama Kalp krizi geçirek sandığım zamanlar oldu. 38 derece ateşle Kayserispor'için çalıştığını emek verdiğini gördüm, ama Ali Çamlı hiç pes etmedi. Onlar pes etmeyerek bizimde pes etmememizi sağladılar. Onlara burdan teşekkür ediyorum.

Kayserispor'un Portekizli Starına Özel Jest! Kayserispor'un Portekizli Starına Özel Jest!

Ali Çamlı (1)

Kaynak: ÖZEL HABER