Çalışan Anneye Müjde! 325 Euro Bakıcı Desteği Geliyor Çalışan Anneye Müjde! 325 Euro Bakıcı Desteği Geliyor

Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Önder Narin, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine günler kala Kayseri’de tüm siyasi görsel, afiş ve brandaların kaldırılması ile ilgili İl Seçim Kuruluna dilekçe verilmesine sert tepki gösterdi.

AK Parti’nin seçime günler kala giderek oy kaybettiği için şehirde adeta bir algı operasyonu düzenlediğini belirten Narin, “Kendiniz dışındaki diğer partilerin afiş ve brandalarını kaldırtarak vatandaştan oy alamayacaksınız” dedi. 

Vatandaşdan Oy Alamayacaksınız

Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Önder Narin, AK Parti İl Başkanlığı tarafından İl Seçim Kurulu’na siyasi partilerin trafik lambaları, köprü, üst geçitler, ağaçlar ve tramvay güzergâhlarına bulunan görsel afiş ve brandaların çevre kirliliğine neden olduğunu iddia ederek,  kaldırılması için verilen dilekçeye tepki gösterdi. AK Parti’nin seçime günler kala giderek oy kaybettiği için şehirde adeta bir algı operasyonu düzenlediğini belirten Narin, “Kendiniz dışındaki diğer partilerin afiş ve brandalarını kaldırtarak vatandaştan oy alamayacaksınız” dedi. 

Narin, Sert Bir Dille Eleştirdi

AK Parti Kayseri İl Teşkilatını sert bir dille eleştiren Narin, AK Parti’nin hemen hemen tüm bölgelerde ağaçlara ve kavşaklardaki direklere astığı bayrakları Kayserililerin bildiğini söyledi. 
Narin, şunları kaydetti: “Cumhuriyet Meydanı’ın da bulunan elektrik direğinin dahi Büyükşehir Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın afişinin asılarak zarar gördüğüne dikkat çeken Narin, “Belediye imkanları ile tüyü bitmemiş yetimlerin hakkına girerek yaptırdığınız bayrakları sizler hemen hemen her ağaç dibine ve kavşaklardaki elektrik direklerine astırdığınızı bizlerde tüm Kayseri halkı da bilmektedir.

Seçime günler kala bu neyin korkusu?

Sizler Belediyelerin tüm imkanlarını kullanarak ve STK başkanlarını da yanlarınıza alarak belediye tesislerinde verdiğiniz şaşalı yemek masalarında oy isterken diğer siyasi partiler ise köy köy, mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunları dinlemekte, projelerini anlatarak seçim kampanyalarını yürütmektedir. Cumhuriyet Meydanı’ndaki elektrik direğine dahi pankartlarınızı asarak sizler zarar vermediniz mi ? Belediyenin kasasından kiraladığınız araçlar ile sokak sokak her yeri adeta parsellercesine sizler branda ve bayraklarınızı asmadınız mı? Şimdi soruyorum size seçime günler kala bu neyin korkusu?

Bu neyi gizlemenin çabasıdır. Şunu iyi bilin ki vatandaşın sizlere kaybettiği güveni diğer partilere ambargo uygulatarak, afişleri ile brandalarını ve bayraklarını toplatarak kazanamayacaksınız. Kayseri halkı ne yaparsanız yapın. 31 Mart 2024 Pazar günü sandıkta tokat gibi cevabını verecektir. Son çırpınışlarınız olduğunu unutmayın ve Kayseri’yi kendi istediğiniz gibi yöneteceğinizi sanmayın." diyerek sözlerini tamamladı.

Muhabir: HABER MERKEZİ