Ticaret bakanı Ömer Bolat’ın babası Şevki Bolat bugün hayata gözlerini yumdu. Bolat, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Bu Trenle Kayseri’ye Turist Yağacak! Bu Trenle Kayseri’ye Turist Yağacak!

Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ın babası ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Ahmet Bolat’ın babası olan Şevki Bolat vefat etti. Bugün öğle namazından sonra Zeytinburnu Merkez Efendi Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Bolat Cenaze

Cenaze namazına katılan Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin sosyal medya hesabından taziye mesajı iletti.   Taziye mesajında, “ Dün hakkın rahmetine kavuşan Ticaret Bakanımız kıymetli abim Prof. Dr. Ömer Bolat beyefendinin ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn Ahmet Bolat'ın muhterem babaları Şevki Bolat amcamızın cenaze namazı eda edildi. Şevki amcamıza Allah’tan rahmet; başta değerli Ömer Bolat bakanımız olmak üzere tüm Bolat ailesine, yakınlarına ve dostlarına sabır diliyorum. Yıllarca CEO’luğunu yaptığı Albayrak Grubuna ve Albayrak ailesine de sabırlar” diliyorum dedi.

Muhabir: Metehan Özgür