Kayserispor Olağan Genel Kurulu, Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi Salonu'nda gerçekleştirildi. Genel kurula Vali Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve üyeler katıldı.

Ks Genel Kurul Kopya

Yapılan olağan genel kurulda Kayserispor’un mevcut başkanı Ali Çamlı güven tazeleyerek, yeniden başkan seçildi. Genel kurulda konuşan Başkan Ali Çamlı, Erciyes Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’n Fahri Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildiğini duyurdu.

Ks Ertekin1

Gözler olağan genel kurula katılmayan CEO Alpaslan Baki Ertekin’i aradı. Genel kurul sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ertekin, “Kayserimizin en önemli markası Mondihome Kayserispor’un Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek yeniden Mondihome Kayserispor Başkanı olarak seçilen sayın Ali Çamlı’yı tebrik ediyor ve Ali başkan ve yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

Kayserispor Yonetim99 Kopya

9’uncu Yargı Paketiyle İlgili Yeni Gelişme! 9’uncu Yargı Paketiyle İlgili Yeni Gelişme!

‘Gururla Taşıyacağım’

Kayserispor için elimden geleni yapmaya çalışıyorum diyen CEO Ertekin, “’Doğduğun yerle ve ata toprağınla ölene kadar bağını koparma ama doyduğun yere de sadakatla hizmet et’ düsturu ile yaşamaya çalışmış birisi olarak 6 buçuk yıldır gerçekten tüm gayretimle, elimden geldiğince faydalı olmaya çalıştığım Kayserisporumuzun en üst karar organı olan genel kurulun kararı benim için büyük bir onurdur. Önceden haberim olmayan ve bana da büyük bir sürpriz olan Genel Kurulda şahsıma Fahri Yönetim Kurulu Üyeliği verilmesini onaylayan genel kurula teşekkür ediyorum. Erciyes Anadolu Holding olarak şehrimiz ve takımımız için yaptıklarımızın anlaşılmasının ve taktir görmesinin mutluluğu ile holdingin görünen yüzü olarak 13.000 mesai arkadaşım adına bu ünvanı gururla taşıyacağım” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi