AK Parti Kayseri milletvekili Şaban Çopuroğlu, Ankara temaslarını sürdürmeye devam ediyor. Kayseri halkının ihtiyaçları doğrultusunda gelen talepleri ilgili Bakanlık’lara ileterek çözüm arayışına giren Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Kayserililerin daha iyi hizmet alabilmesi adına gerekli istekleri İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya iletti. Bire bir gerçekleştirilen görüşmenin detayları ortaya çıktı. 
AK Parti Kayseri milletvekili Şaban Çopuroğlu, Kayseri’de tüm ilçelerde bulunan ama 3 ilçenin eksikliğini hissettiği hizmeti sağlayabilmek adına Bakan Yerlikaya ile görüşme gerçekleştirdi. 

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, “Kayserimizin ihtiyaçlarını bakanlarımıza iletmeye devam ediyoruz. Gündemimiz; Develi, Yeşilhisar, Sarız’da ihtiyaç olan hükümet konakları” açıklamalarını yaptı. 

Ehliyeti Olanlar Dikkat! O Tarihten Sonra Geçersiz Olacak Ehliyeti Olanlar Dikkat! O Tarihten Sonra Geçersiz Olacak

İçişleri Bakanlığı tarafından 2000 yılından itibaren yürütülen ‘Hükümet Konakları’ projesi ile vatandaşlar, bir çok hizmeti tek bir bina içerisinden edinmiş olacak. İçerisinde Kaymakamlık’a bağlı birimler,  Milli Eğitim Müdürlüğü, Malmüdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı Hükümet Konağında toplu şekilde hizmet verebiliyor.
Ayrıca vatandaşların ihtiyaçlarını giderebileceği yemekhane, mescit, sığınak gibi bölümler de yer alıyor.

Kaynak: haber merkezi