AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, İncesu Belediye Başkanı ve Başkan adayı Mustafa İlmek’in düzenlediği iftar programına katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Elitaş, sert söylemlerde bulundu.

'Belediye Kadrolarına Akrabalarını Dolduruyorlar' 'Belediye Kadrolarına Akrabalarını Dolduruyorlar'

AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, yaptığı konuşmada, “Kayseri’de TOKİ konutları İncesu da başladı. Organize Sanayi Bölgemizin alanlarını genişlettik. İncesu, önceden Kayseri dışında bir yer idi. Şimdi daha yakın bir noktaya getirdik. Siyaset uzun soluklu bir iştir. Siyaset aynı davayı güden insanların kol kola gittiği büyük maratondur” dedi.

 ‘Unutmayın Beni Terk Eden Seni de Terk Eder’

Suat Pamukçu diye bir milletvekilimiz var. Kendisini eskiden de tanırım. Milli Selamet Partisinden beri vardı. Suat vekilimiz bizlere katıldı. Eski ortağımız Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Suat Pamukçu için ‘Yolunu şaşırmış’ dedi.  Ey Erbakan, Suat Pamukçu Milli Görüş davasına girdiğinde siz daha dünyaya gelmemiştiniz. Milletvekilliğinde 3 dönem kuralı var. Geldin, oldun gittin. Unutmayın beni terk eden seni de terk eder. Nefsine esir düşenler, AK Parti’nin artıklarına kucak açıyorlar” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi