Show TV ekranlarını kasıp kavuran Kızılcık Şerbeti dizisinde üst üste ayrılıklar yaşanmıştı. Ayrılık rüzgarına bir oyuncunun daha kapılacağı gündeme geldi. Bu seferki ayrılığın başrol üzerinde olacağı iddiası ise adeta hayranlar üzerinde şok etkisi yarattı. 

3692861 1920X1080 (2) (1) (1)

Kızılcık Şerbeti dizisinde Serkan Tınmaz, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen gibi önemli isimlerinin ayrılığı sonrası 5 yeni oyuncunun geleceği konuşuluyordu. Şebnem Bozoklu ve Batuhan Yüzügeç’in kadroya dahil olacağı ortaya çıkmıştı. Dizi muhteşem bir sezon finaliyle ekran macerasına ara verirken yeni sezonu heyecan içerisinde bekleyen hayranlar merakla dizi ile ilgili yeni gelişmeleri takip etmeye başladı. 

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'da Yine Sevenlerini Üzen Haber! Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'da Yine Sevenlerini Üzen Haber!

Hayranları Krize Sokan İddia! Kızılcık Şerbeti'nde Skandal Başrol Değişikliği!-1

Kaos ve entrika olan diziden bir ayrılık daha yaşanacağı gündeme gelirken kadroya veda edecek kişinin kim olacağı merak edildi. Bir iddia ise dizinin tutkunlarını krize soktu. Dizide 'Doğa' karakterini canlandıran başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun ekibe veda edeceği iddiası sosyal medyada olay yarattı. 

Takvim'in haberine göre, ünlü oyuncu Sıla Türkoğlu'nun ayrılığı sonrası boşluğu çok konuşulan bir isimle kapatma kararı alındı.

18888445 728Xauto (1) (2)

Oynadığı dizilerle adından söz ettiren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Demet Özdemir'in Sıla Türkoğlu’nun yerine geleceği iddia edildi. 

Ortaya atılan iddia hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Haber Merkezi