Olayda ihmal olduğunu iddia eden Ahu Gültekin’in kardeşi Mustafa Gültekin’in şikayeti üzerine savcılık soruşturma başlattı.

Yıkılmış Durumdayız

Ablasının ölümünde ihmal olduğunu ve olayın açıklığa kavuşturulmasını isteyen Gültekin, “Yıkılmış bir durumdayız. 13 yaşındaki kız yeğenim şu anda benim evimde kalıyor. 3 yeğenim de perişan durumda. Olayın araştırılıp, açığa kavuşturulmasını istiyorum.

Başka canlara kıyılmasını istemiyorum. İhmal olduğunu düşünüyorum. Hastaneye gidip, 'Ben Ahu Gültekin'in kardeşiyim, dediğimde karşımdaki doktorlar kekeleyerek konuşuyor. Yani bir tedirginlikleri var. Bize bir açıklama yapamıyorlar.

Yıldırım Beyazıt Polis Merkezi’ne gidip şikayetçi oldum. Savcılığa belirttim ve herhangi bir aksilik var mı, diye ablama otopsi yaptırdım. Normalde ameliyata profesör girmesi gerekiyor ama asistanı girmiş. Asistanının da kim olduğunu ve nerede olduğunu şu anda bulamıyoruz. Kendisi Azerbaycan uyrukluymuş" diye konuştu

Estetik Facia

Başka Canların Yanmasını İstemiyoruz

Ahu Gültekin’in daha önce diş implantı yaptırdığını söyleyen Gülketin, şunları söyledi: “Ağzında yaklaşık 10 tane implant var. Bu e-Nabız'dan görüntülenebiliyor. Ablam zaten daha önceden de vücuduna morfin almış. Bütün bunlar bilindiği halde ablamı 1,5 ay içinde nasıl ameliyata sokabiliyorlar.

E S T E T I K A M E L I Y A T I G E C I R E N K A D I N H A Y A T I N I 28816

Hasta zaten ağır bir narkozdan çıkmış. Bu ameliyatların hepsi 1,5 ay içinde oluyor. Son ameliyatında burundaki et ve kemik alınıyor. Üzerine elmacık kemikleri dolduruluyor ve kulağından parça alınıyor. Ablama otopsi yaptırdım. Savcıya da olduğu gibi aktardık. Vücudundaki bütün organlarından parça alındı. Şu an da sonucu bekliyoruz. Başka canların yanmamasını istiyoruz".

Hastane yetkilileri ise olayla ilgili gerekli mercilere intikal ettiklerini belirterek herhangi bir açıklama yapmayacaklarını söylediler.

Kavşağa Kontrolsüz Girdiler, Ölümden Döndüler! Kavşağa Kontrolsüz Girdiler, Ölümden Döndüler!

Haberin detayı için buraya tıklayabilirsiniz<<<<<<<<

 

Editör: Ülkü Şimşek