Ünlü oyuncu Murat Ünalmış, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Ünalmış, bu sefer yeni doğan bebeğiyle verdiği poz ile sosyal medyada büyük beğeni topladı. 

Yer Gök Aşk, Bir Zamanlar Çukurova, Gülcemal, Sevda Kuşun Kanadında, Deli Gönül gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu, sert duruşu ve oyunculuk performansıyla hayranlarını etkiliyor.

Murat Kurum'un Seçim Torbasını Çöpe Atmıştı

Daha önce sosyal medyada yaptığı siyasi bir paylaşımla gündeme gelen oyuncu, o zamanlar sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki toplamıştı. Murat Kurum’un seçim torbasını çöpe attığı görüntüleri paylaşan ünlü oyuncu, aynı zamanda bu konuda kendisine eleştiride bulunan bir takipçisine ateş püskürmüştü.

Babalar Günü Paylaşımı Çok Beğenildi

Memleketi Kayseri’yi ziyaret eden oyuncu, aynı zamanda Nevşehir’de yeni doğan bebeğiyle verdiği pozla sosyal medyayı sallamıştı. Aynı zamanda ünlü oyuncunun babalar günü paylaşımı da sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Ünlü isim babası ve oğluyla paylaştığı fotografın altına "ilk babalar günümde babaö, oğlum ve ben. Bugünü yaşatan Allah'a şükürler olsun. Harika bir duygu. Herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bayramlar dilerim" notunu düştü. 

Kayserili Oyuncu, Pozuyla Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Oğluyla Verdiği Poz Hayranlarını Gülümsetti

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'da Yine Sevenlerini Üzen Haber! Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'da Yine Sevenlerini Üzen Haber!

Murat Ünalmış’ın dikkat çeken sosyal medya paylaşımlarına bir yenisi daha eklendi.

9Cda24B0 785F 4F5F 8A92 D795E1A0Fb1E (1) (1)

Yine oğluyla poz veren ünlü oyuncu, hayranlarından büyük beğeni aldı.

Kaynak: Özel Haber

Kaynak: Özel Haber