22 Öğrenci Köfteden Zehirlenmiş! 22 Öğrenci Köfteden Zehirlenmiş!

Kayseri MKP Bulvarında otomobilin çarptığı kazada hayatını kaybeden motokurye 26 yaşındaki Mehmet Özçelik geride hüzünlü bir hikaye bıraktı. Özçelik’in askere gitmeden önce para biriktirmek için 2 ay önce kuryelik yapamaya başladığı bildirildi.

K A Z A D A O L E N M O T O K U R Y E A S K E R L I K I C I N H A R 33043

 Kaza, dün saat 15.30 sıralarında, Kocasinan ilçesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nda meydana gelen trafik kazasında S.Ü.’nün kontrolünü kaybettiği otomobil, aynı yöne giden Mehmet Özçelik’in kullandığı motosiklete çarptı.

Kazada Olen Motokurye Askerlik Icin Har 33043 (3)

Savrulan motosiklet, kaldırımda yürüyen bebek arabalı kadına ve 1 yayaya çarptı. Kazada, motosiklet sürücüsü Mehmet Özçelik hayatını kaybetti. Otomobil sürücüsü ile birlikte 1'i çocuk, 3 kişi yaralandı.

Yaralılar, olay yerindeki ilk müdahalelerinin ardından çeşitli hastanelere kaldırıldı. Motosiklet sürücüsünün cenazesi, otopsi için Kayseri Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

Kazada Olen Motokurye Askerlik Icin Har 33043 (1)

Mehmet Özçelik'in cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından teslim alınarak Hulusi Akar Camisi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 26 yaşındaki Mehmet Özçelik'in 2 ay önce işe başladığı, askere gideceği ve para biriktirdiği öğrenildi.

Özçelik'in cenazesine Kayseri Motosikletli Kuryeler Derneği üyeleri de katıldı. Trafikte motosikletli terörüne son verilmesi gerektiğini belirten Dernek Başkanı Halil Özsoy, “ Birileri bu işe önlem almalı ve herkesin kuryelik yapmamasını istiyoruz.

Trafikteki diğer sürücüler kuryelerin farkında olmalılar, sadece paket değil, can da taşıyoruz. Birazcık saygı istiyoruz, başka bir şey istemiyoruz" dedi.

 

Editör: Ahmet Bolat