Show TV ekranlarının en popüler dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti her bölümüyle sosyal medyada tartışma yaratmayı başarıyor. Dizide yaşanması beklenen vedaların ise hikâyenin kaderini değiştireceği söyleniyor.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!

Dizinin her sahnesi sosyal medyanın gündemine oturdu. Bunun yanı sıra oyuncularının özel hayatları da dizinin daha fazla konuşulmasını sağladı. Kızılcık Şerbeti'nin popüler oyuncularının üst üste skandallara karışması sosyal medyada yankı buldu. Aynı zamanda dizinin hikayesinin gittikçe ilginç bir noktaya taşınması da hayranlarını heyecanlandırmaya başladı.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-1

Oyuncu kadrosunda Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Feyza Civelek gibi isimlerin yer aldığı diziye 'Görkem'i silip atacaklar' yorumları damga vurdu. Ünlü oyuncu Özgecan Acar'ın hayat verdiği ve diziye Fatih'in yeni eşi olarak dahil olan Görkem karakteri son zamanlarda Kızılcık Şerbeti'nde fırtınalar estirmişti. Son bölümlerde Fatih karakterinin Görkem'i amcasıyla basması dizinin kaderinin değişeceği yönünde iddiaların konuşulmasına sebep oldu.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-2

İlerleyen bölümlerde Görkem'in diziye veda etmesi beklenirken aynı zamanda Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümlerinde karakterlerin hayatları alt üst olacağı ve yepyeni bir serüvene adım atacakları söylendi. Dizinin kaderini değiştirecek krizler yaşanacağı gündeme gelirken aynı zamanda Doğa'nın kızı için yeniden Fatih'i seçeceği iddiaları dolaşmaya başladı. Doğan'ın yeniden Fatih'e dönmesinin izleyiciler üzerinde bir şok etkisi yaratacağı gibi Giray karakterinin kaderini de değiştireceği görüldü.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-3

İki baş karakterin kısa süreli partnerleri olarak diziye giren Görkem ve Giray karakterlerinin diziden arkalarına bile bakmadan gidecekleri ve başrollerin yeniden bir araya gelmesi için zemin hazırlayacakları iddiaları sosyal medyayı salladı. Bu durum dizinin hayranları arasında hararetli tartışmalara yol açtı.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-4

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu! Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!

Bu gelişmeler sonucunda diziye nasıl bir yön verileceği merak konusu oldu. Aynı zamanda dizide Fatih'in Görkem'i silip atması ve Doğa'ya geri dönmek istemesi bir diğer iddia olarak yer aldı. Bu gelişme sonrasında bunun Görkem için bir bedeli olacağı ve intikam planları içerisine gireceği yönünde iddialar da dolaşmaya başladı.

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-5

Görkem ve Giray karakterinin diziden ayrılacağı gündeme gelirken kadrodan üst üste ayrılan isimlerde dikkat çekti. Settar Tanrıöğen'in ardından iki isim daha "Kızılcık Şerbeti" dizisine veda etti. Dizide Barış Kılıç'ın canlandırdığı Ömer karakterinin avukatı olan Oral Özer de diziye veda edenler arasında yer aldı. Bu ayrılıklar, dizinin kadrosunda önemli değişikliklere yol açarken, yeni gelişmelerinde yaşanacağı gündeme geldi. 

Kızılcık Şerbeti'nde Kader Değiştiren Veda! Tek Kalemde Silecekler!-6

Yeni sezon onayı alan ve ekran macerasında hız kesmeden devam eden Kızılcık Şerbeti dizisinde yaşanan ayrılıklar dizinin hayranları arasında kriz yaşanmasına sebep oldu. Ayrılık iddiaları  hayranlar arasında kargaşaya neden oldu. Dizinin akıbetini merak edenler senaryonun eski tadını  vermemesi ve heyecanını kaybetmesinden de endişe duydu.

Kaynak: Haber Merkezi