Türk Hava Yollarının ardından bir kampanya da AnadoluJet’den geldi.

Ramazan Ayı Nedeniyle İndirim Yapıldı

Güvenli Yatırım Aracı Altın da Son Durum! İşte Güncel Fiyatlar Güvenli Yatırım Aracı Altın da Son Durum! İşte Güncel Fiyatlar

Daha önce Türk Hava Yollarının 15-16 Şubat tarihlerinde yaptığı bilet düzenlemesinin ardından AnadoluJet de Ramazan ayı nedeniyle bilet fiyatlarında indirime gitme kararı aldı. Türk Hava Yolları daha önce yeni kampanyasını duyurmuştu. THY yolculara yaptığı Ucuz bilet kampanyası gereğince 15-16 Şubat tarihinde alınacak biletlerle birlikte 1 Mart-4 Nisan arasında 799 liradan başlayan fiyatla seyahat imkânı sağladı. Kampanya, KKTC Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşları kapsamazken Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt, Economy Class uçuşlarda geçerli oldu. Kampanya kapsamında sunulan ücretler ise tek yön ücretler olarak belirlendi. Kampanya kapsamında 48.000 adet koltuk arz edildi.

Kampanyadan Geri Durmadı

Ardından AnadoluJet kampanya yapmaktan geri durmadı. Sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru da, 130 bin koltuk için geçerli indirimden yararlanmak isteyenler için açıklama yapan AnadoluJet bugün ve yarın satın alacakları biletlerle 27 Şubat-27 Mart'taki yurt içi seyahatlerinde her şey dâhil tek yön 599 liradan başlayan fiyatlarla uçuş imkânı sağlamayı planlıyor. Kampanya kapsamında çağrı merkezleri, satış ofisleri ve acenteler üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dâhil tek yön Standart pakette 649 TL olduğu açıklandı.

Muhabir: Merve Erol