Birçok başarılı yapımda rol alan ünlü oyuncu, Kayserili hayranlarını heyecanlandırdı. Murat Ünalmış, memleketi Kayseri'yi yine ziyaret etti. Oyuncunun gelişini kuzeni, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Oğluyla Verdiği Pozlarla Dikkat Çekti

Yer Gök Aşk, Bir Zamanlar Çukurova, Gülcemal, Sevda Kuşun Kanadında, Deli Gönül gibi başarılı yapımlarda boy gösteren ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Murat Ünalmış, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmedi. Evli ve bir çocuk babası olan ünlü oyuncu, yeni doğan oğluyla verdiği pozlarla beğeni yağmuruna tutuldu.

Daha Önce de Kayseri'de Yakalanmıştı

Daha önce Murat Kurum'un seçim torbasını çöpe atmasıyla gündeme gelen ünlü oyuncu Murat Ünalmış, aynı zamanda takipçisinin eleştirisine verdiği sert yanıtla da sosyal medyada olay yaratmıştı. Memleketi Kayseri'yi daha önce de ziyaret eden ünlü oyuncu, Kayseri'de objektiflere yansımış ve kuzeni CHP Kayseri İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış ile çektirdiği fotoğraflarla dikkat çekmişti.

İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor! İcardi'ye Simge Sağın'dan Övgü! Ünlü Şarkıcı Tüm Tuşlara Basıyor!

Kaynak: Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Ünlü Oyuncunun Yolu Yine Kayseri'ye Düştü!-1

Ünlü oyuncu Murat Ünalmış'ın yolu yine Kayseri'ye düştü. Kuzeni Niyazi Ünalmış'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla oyuncunun gelişini duyurdu.

Kaynak: Özel Haber