Kayserispor Süper Lig’in 25. Haftasında kendi sahasında Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından Kayserispor Başkanı Ali Çamlı açıklamalarda bulundu. Ali Çamlı konuşmasında, “Belli ki lig çok çetin geçecek. Her takım için puan ya da puanların önemi var. Beni mutlu eden şey bu maçta herhalde hakem konuşulmayacak. Çok temiz bir maç yönetti. Hakem arkadaşları tebrik ediyorum. Zaten maçların böyle olması lazım.

Bazı taraftarlar Onur’a tepi gösterdi ama bizim için kıymetlidir. Giderken kulübe para kazandırmıştır. Onun için o çocuğa diyecek bir şey yoktur. Transfer yasağımızı kaldırdık, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonrası için asla umutsuz değiliz. Biz üst sıralarda durmanın hesaplarını yapıyoruz. Üç yeni transfer, arkadaşlarıyla sahada ilk kez bir arada oynadı. En az bir iki maç birbirlerini tanıma evleri var. Ondan sonra Kayserispor daha iyi olacak.

Şehrin Önde Gelen İsimleri Maçı Tribünden Takip Etti! Şehrin Önde Gelen İsimleri Maçı Tribünden Takip Etti!

Önümüzdeki Başakşehir maçına hazırlanacağız. Biz beraberliğe çok sevinemedik. İyi top oynadık. Hem Kayserispor’u hem Beşiktaşlı futbolcuları tebrik ediyorum” diye konuştu.

Burak Hoca’ya Övgüler

Burak Yılmaz yönetiminde 3’üncü maçına çıkan Kayserispor dirençli bir oyun koyarak 7 haftalık mağlubiyet serüvenini durdurup haftalar sonra puanla tanışmıştı Burak Yılmaza özel olarak değinen Ali Çamlı şunları söyledi; “Çocuk önce emekliyor, sonra yürüyor, sonra da koşuyor. Burak hoca da müsaade edin, önce yenilmesin, sonra yenmeye başlar sonra da en tepelere koşmaya başlar. Ben Burak Yılmaz gibi futbolculuğunda Türkiye’nin medarı iftiharı olan bir ismi buraya getirdiğimiz için mutluyum. Burak Yılmaz buradan çok büyük bir hoca olarak dönecek. Burak Yılmaz’ın futbolculuk gibi hocalık kariyeri de büyük olacak. Kendisine güvencimiz tam" dedi.

Editör: Emirhan Karapınar