Bolu'da çam ormanları arasındaki Gölcük Tabiat Parkına 2018’de, dönemin belediye başkanı tarafından orman içindeki alanlara 25 bungalov ev yaptırılması kararı, bungalovların doğayı tahrip edeceği gerekçesiyle açılan davaların ardından Danıştay'ın son kararı ile onayladı.

Başkan Eşi

Eşinin Elindeki Pankart Dikkat Çekti

TSK’dan Askerlere Sosyal Medya Yasağı Geldi! Uymayanlara Ceza Var TSK’dan Askerlere Sosyal Medya Yasağı Geldi! Uymayanlara Ceza Var

Projenin tekrar onaylanmasıyla bungalovların kiralama hakkı Bolu Belediyesi'ne geçerken, aralarında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın eşi Meral Özcan’ın da bulunduğu Gölcük Platformu üyeleri, meclis toplantısı öncesinde belediye önüne gelerek, Bolu Belediyesi'ni protesto edip, Belediye Başkanı Tanju Özcan’a tepki gösterdi. Başkan Tanju Özcan’ın eşinin elinde bulunan ‘İlle de Gölcük, İlle de Bolu’ yazılı pankart dikkat çekti.

Başkan Eşi1

‘Bu Akşam Eve Geç Geleceğim’

Belediye meclisinin oy birliğiyle aldığı kararda bungalov evlerinin kiralama konusu geri çekilirken, protestocular arasında yer alan eşi Meral Özcan’a tepki gösteren başkan Tanju Özcan, “Bir taraftan demokrasi açısından mutlu oldum. Yani karı- koca aynı düşünmek zorunda değil. Gerçi ben de seni protesto ediyorum, bu akşam geç geleceğim eve” dedi.

Tanju Özcan

Kaynak: Haber Merkezi