Kimisi oynadığı dizilerle, kimisi mankenlik kariyeriyle, kimisi de büyüleyici sesiyle ön plana çıkıyor. Onlar bir zamanlar geleceğin ünlüleriydi. Eski hallerini görenler tanıyamıyor. İşte herkesin ilgiyle takip ettiği, attığı her adım olay olan Kayserili ünlü oyuncuların çocukluk halleri…

Bu Çocukları Tanıyor musunuz? Kayserili Ünlülerin Büyük Değişimi!

1) Murat Ünalmış

23 Nisan 1981'de Kayseri'de doğan ünlü oyuncu Yer Gök Aşk, Sevda Kuşun Kanadında, Bir Zamanlar Çukurova, Gülcemal, Deli Yürek gibi birçok başarılı dizide rol aldı. Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da olay yarattı.

Bu Çocukları Tanıyor musunuz? Kayserili Ünlülerin Büyük Değişimi!-1Yaptığı siyasi paylaşım sonrası kendisine eleştiri yapan bir takipçisine ateş püsküren Ünalmış aynı zamanda özel hayatıyla da gündem oldu. Yer Gök Aşk dizisindeki rol arkadaşı ünlü oyuncu Birce Akalay ile set arkadaşlığı aşka dönüşen Ünalmış'ın bu mutluluğu kısa sürdü. Akalay'dan boşanan Ünalmış 2023 yılında Nutiye Akar ile evlendi. Ünlü oyuncunun son evliliğinden bir de oğlu oldu. 

Bu Çocukları Tanıyor musunuz? Kayserili Ünlülerin Büyük Değişimi!-2

2) Deniz Akkaya

Cinsiyetini Değiştirmişti! Ünlü Oyuncunun Verdiği Poz 'Yok Artık' Dedirtti! Cinsiyetini Değiştirmişti! Ünlü Oyuncunun Verdiği Poz 'Yok Artık' Dedirtti!

3 Ağustos 1977'de İstanbul'da doğan eski manken, sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya aslen Kayserilidir. 46 yaşındaki ünlü isim özellikle sanat camiasıyla girdiği polemiklerle hafızalara kazındı. Sivri dili ve dobra açıklamalarıyla herkese kök söktüren Akkaya son olarak Haluk Levent hakkında yaptığı 'Depremzedelerin parasını çalıyor, dolandırıcı' gibi açıklamaları yüzünden mahkemenin yolunu tuttu. Hemen hemen birçok kişiyle davalık olan Akkaya son olarak eski eşi Efe Önbilge hakkında yaptığı skandal açıklamalar ve kızı Ayşe'nin kendisine şiddet uyguladığını söylemesiyle gündem oldu. Devlet korumasına alınan kızını kendi isteğiyle çocuk esirgeme kurumuna bıraktığını söyleyen Akkaya'yı daha sonra şoka uğratacak bir gelişme yaşandı. Akkaya'nın kızının velayeti babasına verildi. Ünlü ismin sosyal medyada tartışma yaratacak paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor. 

Bu Çocukları Tanıyor musunuz? Kayserili Ünlülerin Büyük Değişimi!-3

3) Melek Mosso

1 Kasım 1988'de Kayseri'de doğan ünlü şarkıcı dillere pelesenk olan şarkılarıyla gönüllere taht kurdu. Sabahçı Kahvesi, Hayatım Kaymış, Yıllar Affetmez, Keklik Gibi, Vursalar Ölemem, Vazgeç Gönlüm gibi birçok şarkıyı seslendiren sanatçı en son konserlerinin iptal edilmesiyle gündeme gelmişti.

Bu Çocukları Tanıyor musunuz? Kayserili Ünlülerin Büyük Değişimi!-4

Son günlerde özel hayatıyla gündeme yerleşen Mosso model Serkan Sağdıç ile dünyaevine girdi. Mosso şu sıralar yeni tarzıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor.

Kaynak: Özel Haber