Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, “Cenab-ı Hak şehitlerimizin şehadetlerini kabul etsin, ailelerine sabırların en güzelini ihsan etsin. Vatan, onlara minnettar” diye konuştu.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Yeşilhisar ilçesi ziyaretinde, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekât Daire Başkanlığı'nda şehit düşen Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın ailesini ziyaret etti.

Kayseri'de Tramvay Bugün O Saatlerde Ücretsiz Olacak! Kayseri'de Tramvay Bugün O Saatlerde Ücretsiz Olacak!

Başkan Büyükkılıç, 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında şehit düşen Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın ailesini On bir ayın sultanı Ramazan ayında da yalnız bırakmadı.

Kübra Doğanar456

Doğanay ailesi tarafından karşılanan Büyükkılıç, bütün şehit ailelerinin kendileri için önemli bir emanet olduğunu hatırlatarak, tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

'Vatan, Onlara Minnettar'

Başkan Büyükkılıç, “15 Temmuz darbe girişiminde görev başında şehit olan Kübra Doğanay kızımızın Yeşilhisar'daki baba ocağını ziyaret ettik. Cenab-ı Hak şehitlerimizin şehadetlerini kabul etsin, ailelerine sabırların en güzelini ihsan etsin. Vatan, onlara minnettar” 

Şehit ailesine sabırlar dileyen Büyükkılıç, “Cenab-ı Allah şehidimiz vasıtasıyla şefaatçi olsun, bizleri de cennetinde hep birlikte buluştursun diye de dua ediyoruz. Bayrağına, vatanına, milletine, demokrasiye sahip çıkan kahraman aziz şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim” dedi.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ