CHP Kayseri milletvekili Aşkın Genç Kayseri'de yaşanan yabancı uyruklu şahısın küçük bir çocuğu istismar ettiğine yönelik olaya ilişkin sosyal medya üzerinden bir paylaşım yayınladı.

Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor… Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor…

Vatandaşlar Sokağa Döküldü 

Kayseri'de akşam saatlerinde Eskişehir Bağlarında yaşanan olayda Yabancı uyruklu bir şahısın küçük bir çocuğu İstismar etmesi üzerine halk ayağa kalktı. Mahallelinin sokağa döküldüğü olayda vatandaşlar arasında arbede çıktı. 

'Artık laf değil, icraat zamanı!'

CHP Kayseri milletvekili Aşkın Kayseri'yi ayağa kaldıran bu olay sonrası olay yerine gitti. X sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yayınlayan genç şu ifadeleri kullandı:

"Eskişehir Bağları Danışmentgazi'de olay yerindeyiz.Her geçen gün daha da büyüyen göçmen krizi, iktidarın umursamaz ve çözüm üretmeyen politikalarının bir sonucu. Türkiye’nin acilen sürdürülebilir, insani değerlere saygılı ve toplumsal huzuru gözeten bir göç politikası geliştirmesi gerekiyor. Artık laf değil, icraat zamanı!"

Kaynak: Özel Haber