Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah karakteriyle büyük bir kitlenin dikkatini çeken ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirme sürecine girmişti. Ünlü oyuncu gittiği bir lokantada garsonun bir daha gelmemesi konusunda onu uyarması sonrası yaşananlara tepki gösterdi.

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncuya Restoranda Tepki! Garson 'Bir Daha Gelme' Dedi!-1

Cinsiyetini Değiştirince Tepkilerin Odağı Oldu

Çukur, Abluka, Yeniden Leyla, Hayat Sırları, Daha, Körfez, Yuva, Gölgeler İçinde gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, şimdilerde Meli Bendeli olan yeni adıyla cinsiyet geçiş sürecine girdi. Bu kararıyla hayatı tamamen değişen 35 yaşındaki oyuncu tepkilere maruz kalmaya başladı. Cinsel yönelimi yüzünden yapımcıların kendisine rol vermediğini söyleyen ünlü oyuncu bu duruma isyan etti. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Yılmaz'ın son hali görenleri şaşkınlığa sürükledi.

Ünlü Şarkıcının Konserinde Söylediği Söz Olay Oldu: Pet Şişe Atarak, Sahneden İndirdiler! Ünlü Şarkıcının Konserinde Söylediği Söz Olay Oldu: Pet Şişe Atarak, Sahneden İndirdiler!

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncuya Restoranda Tepki! Garson 'Bir Daha Gelme' Dedi!-2

'Dükkânımıza Gelmesin Dedi'

Başarılı oyuncu son olarak gittiği bir mekânda gördüğü muameleden dolayı neye uğradığını şaşırdı. Garsonun kendisine söylediklerini kayda alan Yılmaz "Patron kameradan izlemiş, yayın yapıyor filan personel de görünüyormuş, bir daha gelmesin dedi, dükkânımıza gelmesin dedi. Biz aracıyız kusura bakma" sözleri sonrası tepkisini gizlemedi.

Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri! Kısmetse Olur Cansel'i Tanıyabilene Aşk Olsun! O Artık Başka Biri!

Kayseri’nin Yarım Asırlık Dev Firması Satışa Çıktı! Kayseri’nin Yarım Asırlık Dev Firması Satışa Çıktı!

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncuya Restoranda Tepki! Garson 'Bir Daha Gelme' Dedi!-3

'Eminim Video İçindir'

"Allah Allah, kimse çıkmıyor, duydunuz mu? Bir daha buraya gelmeyeceğim çok üzüldüm. Eminim video içindir" diyen ünlü oyuncu oradan ayrıldı.

Kaynak: Haber Merkezi