31 Mart yerel seçimlerinin dikkat çeken siyasi partilerinden Yeniden Refah Partisi, Pınarbaşı için harekete geçti. Genel Başkan Fatih Erbakan, Pınarbaşı’nda miting düzenleyeceğini duyurdu.

Aldıkları seçim sonuçlarıyla dikkat çeken Yeniden Refah Partisi, Kayseri’de aldığı oy oranını Pınarbaşı için yakalayamamıştı. Seçimlerin yenilenmesini fırsat bilen partililer, Pınarbaşı’da belediye başkan adayları Nizamettin Akça için destek isteyecek.

Kayseri Basın mensupları ile saat 10.00’da düzenlenecek kahvaltıda buluşmayı planlayan Genel Başkan Fatih Erbakan, ardından saat 12.3’da ilçe mitingi düzenleyecek.

Yeniden Refah Partisi Kayseri Fatih Erbakan Pınarbaşı Mitingi

Erbakan’ın ardından durağı saat 15.00’de Hacılar ilçesi olurken, 17.00’de İncesu, 19.30’da ise Yahyalı ilçelerini ziyaret edecek. Fatih Erbakan, son Kayseri ziyareti sonrasında yaptığı; “Hakkari merkezinde yüzde 8,5 oy aldık. Hakkari’de bir belediye almak, diğer illerimizden 10 belediye almakla eş değer. Hakkari merkezde yüzde 8,5 oy almak, Erzurum’da, Kayseri’de ve Konya’da yüzde 30 oy almakla eş değer” ifadeleri ile gündeme gelmiş ve eleştirileri üzerine çekmişti.

MHP’li Baki Ersoy’dan Şaşırtan Paylaşım Daha! MHP’li Baki Ersoy’dan Şaşırtan Paylaşım Daha!

Parti İl Başkanlığı’nda yapılacak miting öncesi hareketlilik başladı. İl Başkanı Abdullah Turaç başkanlığında, parti üyeleri bir araya gelerek, Genel Başkan Erbakan’ın Kayseri’ye ziyaretini değerlendirdi.

Yeniden Refah Partisi Kayseri Fatih Erbakan Miting

Kaynak: Özel Haber