Son günlerde kızıyla yaşadığı olaylarla sosyal medyada gündem olan eski manken Deniz Akkaya yaptığı paylaşımlara hız kesmeden devam ediyor. Akkaya bu defa da elektriğe gelen yüzde 38 oranındaki zammı eleştirdi. 

Polemiklerin kadını Deniz Akkaya dobralığı ve sivri diliyle çoğu zaman eleştirilerin hedefinde yer alıyor. Ünlüler camiasında polemiğe girmediği çok az insan kalan Akkaya aynı zamanda açık açık yaptığı paylaşımlar ve iğneleyici sözleriyle büyük dikkat çekiyor.

Kızıyla Yaşadığı Olaylarla Gündem Oldu

Daha önce şarkıcı Haluk Levent hakkında ‘Dolandırıcı’ iddialarını öne süren ünlü manken Levent tarafından dava edilmiş ve mahkemenin yolunu tutmuştu.  Akkaya bununla da sınırlı kalmamış ve 16 yaşındaki kızıyla yaşadığı olayları sosyal medyaya yansıtmıştı. Kızının kendisini darp ettiğini ve balkona kilitlediğini iddia eden Akkaya soluğu karakolda almıştı.

Kızının Velayetini Eski Eşine Kaptırdı

Bakanlık tarafından koruma altına alınan kızını çocuk esirgeme kurumuna kendi isteğiyle verdiğini ifade eden Akkaya’ya eski eşi Efe Önbilge’den sert darbe gecikmemişti. Hakkında kızıyla yaşadığı polemikler sonrası eski eşi Efe Önbilge tarafından konuşmama yasağı aldırılan Akkaya bunun üstüne bir de kızının velayetini babasına kaptırmıştı.

'Elektriğe %38 Zam'

Uzun Süredir Ortalarda Yoktu! Ünlü Oyuncu O Ülkede Restoran Zinciri Satın Aldı! Uzun Süredir Ortalarda Yoktu! Ünlü Oyuncu O Ülkede Restoran Zinciri Satın Aldı!

Deniz Akkaya yaşadığı bu olaylar sonrasında da sosyal medya üzerinden paylaşımlarına hız kesmeden devam etti. Ünlü manken bu defa da ülkenin ekonomik sorunlarına değinerek elektriğe gelen zam hakkında konuştu. 

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 28T175807.738 (1)

X sosyal medya hesabından paylaşım yapan Akkaya şu ifadeleri kullandı:

“Elektriğe %38 zam. Bu demek oluyor ki restoranlara, spor salonlarına, okullara, sağlık hizmetlerine, marketlerde raflara %38 zam demektir. Durum vahim…”

Akkaya’nın bu paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları ünlü mankenin tuzunun kuru olduğuna ve bu konuları yorum yapabilecek düzeyde olmadığa dair yorumlar yaptı.

Dikkat çeken bir yorumda ise kullanıcı "Elektirik zammından etkilenmiyor, direk elektirik direğini kendimize sokuyoruz" dedi.

Kaynak: Özel Haber

Kaynak: Özel Haber