Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Kayserispor'an olaylı bir şekilde ayrılan Onur Bulut için karar verdi. Verilen karara göre Kayserispor'un talep ettiği dava reddedildi.

Transfer yasağı ile büyük bir şok yaşayan Kayserispor'a bir kötü haber de Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'ndan geldi.

2023 Yılının devre arasında sözleşmesinde bulunan 1 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini kullanarak Beşiktaş'a giden Onur Bulut'un davasında,  Kayserispor'un itirazı reddedildilirken Beşiktaş, 2.5 milyon Euro'luk bir tazminattan kurtulmuş oldu.

Onur Bulut1

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu açıkladı 

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun paylaştığı bilgilere göre, 'UÇK, Kayserispor'un Onur Bulut transferi için yaptığı itirazı reddetti. Kayserispor, Beşiktaş'ın Onur Bulut için ödediği 1 milyon euroluk çıkış maddesinin hukuksuz olduğunu iddia ediyordu. Beşiktaş, UÇK kararı sonrası 2.5 milyon euroluk bir tazminattan kurtuldu.' bilgilerini paylaştı.

Kayserispor'da Futbolu Bırakmıştı! Adı İstanbul'da Yaşayacak Kayserispor'da Futbolu Bırakmıştı! Adı İstanbul'da Yaşayacak

Şuana kadar konuyla ilgili Kayserispor tarafından bir açıklama yapılmazken transfer yasağını kaldırmak için çaba sarf eden Kayserispor'da gelen kötü haber moralleri bozdu.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU