Survivor'da yarışan Poyraz'ın bir kişinin evine girerek çuvalla yiyecek çalması sosyal medyada gündem olmuştu. Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil ile aşk yaşayan Poyraz hakkındaki sessizliğini bozdu ve olayla ilgili düşüncelerini belirtti.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 20T130823.507 (1)

Hakan Ural Savaş Yorumcusu Oldu: O Ünlü İsimden Tepki Gecikmedi Hakan Ural Savaş Yorumcusu Oldu: O Ünlü İsimden Tepki Gecikmedi

15 Ödül Ceza Almıştı

Survivor All Star'da mücadelesine devam eden Poyraz'ın geçtiğimiz günlerde yarışmada 15 ödül ceza almasına sebep olan büyük olayı sosyal medyada çok konuşulmuştu.Dominikli bir ailenin evine girerek hırsızlık yapan Poyraz hakkında sevgilisinin babası olan Mehmet Ali Erbil açıklama yaptı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 20T131010.950 (1)

‘Hırsızlık Yapmasını Hiç Beklemezdim’

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mehmet Ali Erbil, Survivor'da yarışan Poyraz'ın hırsızlık yapmasıyla ilgili konuştu.

Erbil, "Survivor'ı seyretmiyorum, magazinden takip ediyorum. Poyraz'dan bir eve girip hırsızlık yapmasını hiç beklemezdim. Hırsız bir damat istemem" diye konuştu.

‘Bir Yarışma İnsanı Nelere Dönüştürüyor’

Yarışmanın insan psikolojisini değiştirdiğini belirten Erbil sözlerinin devamında ise, "Kendisi önce Robert Koleji sonra Boğaziçi Üniversitesi'nde okumuş. Bir yarışma insanı nelere dönüştürüyor. O bence bir kurguydu. Ben inanmıyorum. Poyraz'la tanışmadığım için olumlu ya da olumsuz bir duygum yok. Kızımın ilişkisine saygı duyuyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi