Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanı Mehmet Özhaseki, yarın Pınarbaşı ilçesinde önemli ziyaretlerde bulunacak. Programı kapsamında Bakan Özhaseki,  Pınarbaşı Meydanı'nda bir esnaf ziyareti gerçekleştirecek.

Daha sonra Kayaönü Mahallesi'nde TOKİ arsa yer incelemesi yapacak ve bölgedeki mevcut durumu değerlendirecek. Ayrıca Pınarbaşı belediyesi gençlik merkezinde muhtarlar ve kanaat önderleri ile bir toplantı düzenleyerek fikir alışverişinde bulunacak. Bu ziyaretler ilçenin kalkınma ve planlanma  süreçlerine önemli ölçüde katkı sağlayacak.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bakan Özhaseki'nin geleceğini şu sözlerle duyurdu; "Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Menduh Uzunluoğlu’na destek vermek üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki 29 Mayıs Çarşamba günü (Yarın) Pınarbaşı’nda olacaktır..."

Program Akışı

12:00 Pınarbaşı Esnaf ziyareti

12:45 Öğle Namazı

Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçelileri Kızdıran Cevap! 'Kırmızı' Dedi Kim Milyoner Olmak İster'de Fenerbahçelileri Kızdıran Cevap! 'Kırmızı' Dedi

13:15 TOKİ Arsa Yeri İncelemesi

13:45 Muhtarlar ve Kanaat Önderleri ile Yemekli Toplantı

Editör: Ülkü Şimşek