Kayseri’de Narkotik polisleri tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yapılan etkinlikte kadınlara  karanfil dağıtılarak uyuşturucu konusunda bilgilendirme yapıldı.
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri,8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla  Şube Müdürü Mustafa Hakan Kutluay’ın da katıldığı  etkinlik düzenledi.

Narkotik Kandınlar Günü (1)
Kayseri'nin en kalabalık AVM!lerin birinde düzenlenenetkilikte kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak karanfil veren Şube Müdürü Kutluay vatandaşları uyuşturucu ve  bağımlılığı konusunda bilgilendirerek büroşür dağıttı.

Kahreden Olay: 9 Aylık Hamile Kadını Öldü, Şoför Tutuklandı Kahreden Olay: 9 Aylık Hamile Kadını Öldü, Şoför Tutuklandı

Narkotik Kandınlar Günü (3)
Etkilikte Narkotik Şubenin kadın personeli de hemcinslerine karanfil vererek uyuşturucunun zararları konusunda bilgilendirme yaptı.
Uyuşturucunun aileye verdiği zarardan bahseden Kutluay, "Kadınlarımızı başbelası uyuşturucunun zararları konusunda uyardık. Kadınlar bilinçli olurlarsa çocuklarını bu illetten koruma yolunda yol almış oluruz. Uyuşturucu ile mücadelede kadınlarımız çok etkili olacaktır. Uyuşturucu belası kadınlarımızla yeneceğiz" dedi.

Editör: Ahmet Bolat