Kayseri Büyükşehir Belediyesi, emekli vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği proje kapsamında ‘Emekliler Kafeteryası’nın ikincisini hizmete açtı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmeti ‘Emekliler Kafeteryası’ projesini kent genelinde yaygınlaştırıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda, kentte yaşayan emekli vatandaşlara yönelik, ‘Emekliler Kafeteryası’ projesini hayata geçirdi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde hizmete giren Emekliler Kafeteryası’nın ardından ikinci Emekliler Kafeteryası’nı Melikgazi ilçesi 30 Ağustos Mahallesi'nde vatandaşların hizmetine sundu.

Emekli vatandaşların sosyalleşerek keyifli ve verimli vakit geçirmelerine imkan tanımak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından kent genelinde yaygınlaştırılmaya devam edilen proje çerçevesinde Mini Terminaller emekliler için sıcak ve samimi bir kafeteryaya dönüştürülüyor.

Milletvekili Murat Cahid Cıngı, Develi’de Ne Mesaj Verdi? Milletvekili Murat Cahid Cıngı, Develi’de Ne Mesaj Verdi?

İçinde mini kütüphanesi, satranç takımları, TV izleme bölümü gibi imkanları bulunan Emekliler Kafeteryası, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile Fevzi Çakmak Mahallesi’nin ardından 30 Ağustos Mahallesi’nde de emekli vatandaşlara sosyalleşebilecekleri nezih bir ortamda hizmet vermeye başladı. (

Editör: Ahmet Bolat