AK Parti İl Teşkilatı’nın acı günü. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Furkan Mert Şimşek’in amcası Yavuz Şimşek, hayatını kaybetti. AK Partili isimler, Şimşek ailesini acı gününde yalnız bırakmadı. AK Partili Başkan Yardımcısı’na baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Son Yolculuğuna Uğurlandı!
İl Başkan Yardımcımız Furkan Mert Şimşek’in amcası Yavuz Şimşek’in cenazesi Orgeneral Hulusi Akar Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlığı’na defnedilerek son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti İl Teşkilatı üyeleri, parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 

Kayseri’de Gurbetçiler Bir Yandan İndirim Bir Yandan Çiçekle Karşılandı! Kayseri’de Gurbetçiler Bir Yandan İndirim Bir Yandan Çiçekle Karşılandı!

Başkan Büyükkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla acı haberi duyurarak şu ifadelere yer verdi; “AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcımız Furkan Mert Şimşek’in Rahmeti Rahmana kavuşan kıymetli amcası Yavuz Şimşek ile hemşehrilerimiz Halil Yıldırım, Pehlivan Taşdemir ve Hira Nur Kocaoğlu’nu Orgeneral Hulusi Akar Camii’nde kıldığımız cenaze namazlarının ardından Hakk’a uğurladık. Merhumlara ve merhumelere Allah’tan rahmet, aileleri ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim” ifadelerine yer verdi.
 

Kaynak: Özel Haber