Kayseri Emniyet Müdürümüz Atanur Aydın İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve personel ile birlikte Görev Şehidi Polis Memuru  Murat Akpınar’ın baba ocağını ve eşine destek ziyaretinde bulundu. 

Şehit Ailesine Destek (3)
Eskisanayi bölgesindeki bir kavga ihbarına görevli olarak giden ve silahlı çatışmada şehit olan Polis Memuru Murat Akpınar'ın katil zanlısı Kayseri Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davasında müebbet hapis ile cezalandırıldı.

Şehit Ailesine Destek (4)
Davanın sonuçlanmasıyla biraz olsun acısı dinen Şehit Polis Akpınar'ın ailesine Kayseri Polis teşkilatından destek ziyareti gerçekleştirildi
Kayseri'de göreve başladığından beri dengeleri sürekli koruyan ve ayağının tozuyla kentin huzurunu sağlamaya başlayan Emniyet Müdürü Atanur Aydın, özellikle şehit ailelerine olan desteğini her fırsatta gösteriyor.

Fatih Portakal'dan Görevden Alınma Tespiti: Erdoğan Bay Bay Diyecek! Fatih Portakal'dan Görevden Alınma Tespiti: Erdoğan Bay Bay Diyecek!

Şehit Ailesine Destek (1) (1)
Atanur Aydın,Şehit Polis Memusr Murat Akpınar'ın cinayet davası sonuçlanmasıyla soluğu şehit ailesinin yanında aldı. Önce babaocağına giden Aydın, şehidin anne-babası ve kardeşleriyle sohbet etti. Daha sonra şehidin eşi ve küçük çocuğunu ziyaret ederek aileye her zaman yanınızdayız mesajını iletti.
Atanur Aydın ziyarette şehit babasını tanıyamadan büyüyen 1 yaşındaki çocuğu ile yakından ilgilendi. Oyuncak hediye ederek acılı eşi ile sohbet etti. Aydın Akpınar ailesinin nezdinde polis teşkilatı olarak her zaman şehit ailelerini yanında olduklarını, ailelerin yalnız olmadığı mesajını verdi.

Editör: Ahmet Bolat