Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş, Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetmişti. Sinan Ateş cinayetinin yankıları devam ederken, eşi Ayşe Ateş ise adaletin yerini bulup, suçluların cezalandırılması için mücadelesine devam ediyor.

Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu! Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu!

1 Temmuz’da görülecek olan dava öncesi konuyla ilgili tartışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kendisiyle ilgili yapılan paylaşımlara isyan etti.

‘Yeter Ulan Yeter’

Ateş, sosyal  medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeter ulan, yeter! Sabahtan beri ağlıyorum, yeter! Yeter artık! Ne istiyorsunuz bizden? Kocası için adalet arayan bir kadının namusuna dil uzatacak kadar neden alçalıyorsunuz? Paylaştığınızın arkasında duracak bir omurgaya bile sahip değilsiniz. Sürüne sürüne nereye varmayı planlıyorsunuz? Ama yok öyle paylaşım silerek kurtulmak. Sinan’a yaptıklarınızı Sinan ifşa etmedi ama bana yaptıklarınızı ben edeceğim. Bu millet sizin ne kadar çirkef, iğrenç, seviyesiz olduğunuzu görecek. Hepinizle adalet önünde tek tek hesaplaşacağım. Adaletin şamarını sağlı sollu yiyeceğiniz gün uzak değil” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi