Kayseri’de psikolojik bunalıma giren 48 yaşındaki Gökhan Y. Yaşadığı evde pompalı tüfek ile yaşamına son verdi.  Gökhan Y.’nin bir süredir psikolojik tedavi gördüğü bildirildi.

Melikgazi ilçesi Kocatepe Mahallesinde yaşlı babasıyla beraber yaşayan 48 yaşındaki Gökhan Y. Sabah saatlerinde evinde ölü bulundu.

Kendi Halinde Biriydi

 Gökhan Y. Nin yaşadığı Kocatepe mahallesindeki evin odasından sabah 05.00 sıralarında ateşli silah sesi geldi. Genç adamın odasına ilk olarak beraber yaşadığı babası geldi. Oğlunu kanlar içinde gören baba polisi arayarak oğlunun kendini vurduğunu söyledi.

Çene Altından Ateşledi

Gökhan Y. Yaşadığı psikolojik sorunlara daha fazla katlanamayarak ölmeyi seçti. Evlerindeki pompalı tüfeği çenesinin altına yerleştirerek ateş etti. Silah sesini duyarak odaya gelen baba oğlunun kanlar içinde buldu.

Tedavi Görüyordu

Bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Gökhan Y.’nin hiç evlenmediği yaşlı babası ve zaman zaman da amcasıyla yaşadığı bildirildi. Gökhan Y. Cesedi yapılan otopsinin ardından defnedilmek üzere aileye teslim edildi.

Editör: Ahmet Bolat