YSK Kesin Aday Listelerini Yarın Açıklayacak YSK Kesin Aday Listelerini Yarın Açıklayacak

Açılışa,  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Vali Gökmen Çiçek,  TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Ak Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahit Cıngı, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve vatandaşlar katıldı.

Tesisin açılışında konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Kendi öz sermayesiyle projeler üreten ve gerçekleştiren bir belediyeyiz.10 kentsel dönüşüm bölgesini yöneten bir ilçeyiz. Hayatın  tüm renklerini Kocasinan Akademi’de topladık.Bu tesislerde vatandaşlarımıza moral ve motivasyon sağlıyoruz. Önceliğimiz aile, kadın ve çocuklardır. Dost çatısı altında bir tesisi kuruyoruz. 41'inci tesisimizi yaptık.Bütün vatandaşlarımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

Bakan Açılış 2

41 Kere Maşallah

Kayseri’nin hayırseverliğiyle ünlü bir şehir olduğunu vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç,"Yatırımdan yatırıma hizmetten hizmete koşuyoruz. Belediyeciliği yol yapmak, gecekondu yıkmak olarak görmüyoruz.El ele vermek suretiyle şehrimizi en güzel noktaya taşıyacağız.41 kere maşallah" ifadelerini kullandı.

Daha Çok Başarı Elde Edeceğiz

Anadolu’nun en çalışkan en büyük şehrinde vatandaşlarımızla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Bakan Göktaş, "Devletimiz ve milletimizle el ele verdiğimiz sürece daha çok başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Belediyelerimizle her zaman temas halindeyiz. Kayseri ve Ankara yan yana iki şehir, sizlerle iş birliğine hazırız. Yılmadan ve yorulmadan çalışmaya devam. Kayserili hemşehrilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Muhabir: Ülkü Şimşek