Erciyes Holding'in CEO'su Baki Ertekin'den İşçi Kazasıyla İlgili Açıklama! Erciyes Holding'in CEO'su Baki Ertekin'den İşçi Kazasıyla İlgili Açıklama!


Kahramanmaraş'ta arabalara büyük ilgi duyan bir vatandaş, kendisine ait otomobili ilginç bir yöntemle tasarladı. Kendine özgü stiliyle otomobilin içini yeniden tasarlayan vatandaş, görenleri hayrete düşürdü.

BMW Parçalarını Kullandı

Kahramanmaraş'ta baba yadigârı olan Tofaş marka otomobiline modifiye yapmaya karar veren 26 yaşındaki Ahmet Kuş, ilginç bir yönteme başvurdu. Otomobiline BMW marka otomobilden oluşan parçaları kullanarak eklemeler yapan Ahmet Kuş, otomobilin iç dizaynını özenle yaptı. BMW marka otomobilden esinlenerek düzenlediği otomobiline gözü gibi bakmaya başladı.

Böyle Otomobil Aşkı Yok: Dışı Tofaş, İçi BMW

Otomobiline Gözü Gibi Bakıyor

Otomobil tutkunu Ahmet Kuş, babasından kendisine miras kalan aracına bir yandan gözüyle bakarken bir yandan da piyasanın üzerinde kendisine yapılan teklifleri reddetmeye başladı. Tofaş marka otomobilini büyük bir değişime uğratarak iç dizaynını BMW otomobil parçalarıyla süsleyen Ahmet Kuş'un aracını görenler hayrete düştü.

Teklifleri Reddetmeye Başladı

Ahmet Kuş, marka otomobilden esinlenerek hazırlanan dışı Tofaş, içi BMW olan otomobil aracına yapılan piyasanın üstünde teklifleri görmezden gelerek uzun yıllardır emek verdiğini ve bu nedenle satmayı düşünmediğini belirtti.

Böyle Otomobil Aşkı Yok: Dışı Tofaş, İçi BMW
'Bu Nasıl Araba Diyorlar'

Kuş, otomobili hakkında "Bu araba bana babamdan kalmaydı, şu ana kadar 350-400 bin lira harcamışımdır. Far tasarımlarımız, sunroof var, koltuklarımız yeni İzmir'de yapıldı. Ekstradan ses sistemimiz var, şu anki değeri 70-80 bin lira. Görenler şaşırıyorlar, bazen 'bu nasıl araba' diyorlar ama bazen 'helal olsun' diyorlar" diye konuştu.

'Zevk Kısmındayım'

Otomobilini hiçbir koşulda satmayacağının altını çizen Kuş, "Arabada emeğim çok, emek verdiğim için çok düşünmüyorum şu an. Ama ilerleyen zamanlarda Allah bilir, şu an satmayı düşünmüyorum, zevk kısmındayım" ifadelerini kullandı."

Kaynak: İHA