Kadir Has Kongre Merkezi’nde gerçekleşen buluşmaya Başkan Büyükkılıç’ın, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan ile esnaflar katıldı.

“Biriz, Beraberiz Diyoruz”

Büyükkılıç, “Siz bizlere hizmet fırsatı veriyorsunuz, Kayseri’miz bugün olumlu olarak paylaşılıyor, belediyeciliğin merkezi olarak biliniyorsa, bu imkânı bizlere veren sizlersiniz. Biriz, beraberiz diyoruz. Cumhur İttifakı olarak sizlere layık olma yönünde 17-0 olarak emaneti teslim ettiniz, yine aynı şekilde sahip çıkarsanız, biz de Sayın Cumhurbaşkanımıza ‘Kayserili hemşehrilerimiz bizlere sahip çıktı’ diyeceğiz. Biz birliğe, beraberliğe talibiz” dedi.

Büyükkılıç

“Esnafın Ağabeyi, Her Zaman Yanımızda”

Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin esnaf ve sanatkârlara hizmetlerini anlatan Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhi Odakır da Başkan Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Esnafın ağabeyi, her zaman yanımızda” dedi

Belediyelerden hizmet aldıklarını dile getiren Odakır, “Biz burada hizmet alıyoruz. Hizmet aldığımız için de her zaman başkanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Borç Batağında Mı? Kayseri Büyükşehir Belediyesi Borç Batağında Mı?

Berberler ve Kuaförler Odası Rıfat Alparslan, destekleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkürlerini ileterek, istek ve taleplerini de dile getirdi.

Kaynak: İHA