Kayserililer Dikkat! Eczanelerin Açılış-Kapanış Saati Değişti Kayserililer Dikkat! Eczanelerin Açılış-Kapanış Saati Değişti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan’a, “Mahmut’a bu tür yaklaşımlar yakışmıyor. Ben kimsenin afişini indirmedim” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan'ın ‘pankartımı indirdi’ sözlerine dair açıklamalarda bulundu.

Büyükkılıç, “Ben onun afişini falan indirmedim. Mahmut, benim sevdiğim, takdir ettiğim, babasıyla birlikte geçmiş dönemde çalıştığım bir arkadaşımız. Mahmut’a bu tür yaklaşımlar yakışmıyor. Ben kimsenin afişini indirmedim. Burada şehirde bir kirlilik oluştuğu gerçeği var mı, var. Üstelik bunu AK Parti’nin daha fazla olmasına karşı il başkanımız müracaatı bizzat kendisi yaptı ve tüm afişler indi. Binalara karışılmıyor diye biliyorum. Mahmut’un bana mâl etmesi şık olmamış. İndirme işini belediye yapıyor ama seçim kurulu ve valiliğin talimatıyla yapıyor. Ak Parti’nin de, diğer partilerinkini de biz indirdik. AK Parti’nin hiçbir şeye ihtiyacı yok, bütçesi var. Partimizi sevip, bağışta bulunan kaynaklarda bulunur. Belediyenin faaliyetlerini de belediye karşılar. Herkes her şeyi söylüyor. Biz neler duyuyoruz, neler. Ben doğru olanı paylaşmayı seven bir insanım” dedi.

Kaynak: İHA