3 İlçe ve 4 Belde Yeniden Sandığa Gidecek! 3 İlçe ve 4 Belde Yeniden Sandığa Gidecek!

Türkiye’nin İstikbal ve Bellona’dan sonra en büyük 3’üncü firması olan ve adını dünyaya duyuran Mondihome firması için ihale satış süreci başladı. Sürecin başladığını Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin duyurmuştu.

Erciyes Holding'in CEO'su Baki Ertekin'den Mondihome'un satışıyla ilgili önemli bir açıklama geldi. Ertekin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; "Kıymetli Mondihome müşterilerimiz, dün Mondihome satış sürecinin yapılacak ihale ile başladığını duyurmuştuk.

Mondihome tabelalı mağazalarımızın tamamı özel müteşebbislere aittir. Mondihome satış süreci hiç bir şekilde siz kıymetli müşterilerimizin almış olduğunuz, almayı planladığınız ürünleri ve Mondihome’dan alacağınız hizmetin mükemmeliğini etkilemeyecek.

 Mondihome olarak Kayseri’de bizler, yurt geneline yayılmış 375 bayimiz ve bayilerimizle Mondihome arasındaki mal ve hizmet ticaretini koordine eden 10 anabayimiz siz kıymetli müşterilerimizin sorun yaşamamanız için her türlü tedbiri aldık. Mondihome’un her bir müşterisi özeldir, biriciktir. Bizi tercih eden, Türkiye’nin 3. büyük markası yapan, Mondihome yapan kıymetli müşterilerimize daha da iyi hizmet vermek için satış temsilcisi arkadaşlarımızın eğitimlerine hız kesmeden, ara vermeden devam ediyoruz"

Kaynak: haber merkezi