Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı! Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı!

Türkiye’de elektrikli araç kullanımı günden güne artmaya başladı. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde düzenlenen imza töreninde bir araya gelen RHG Enertürk Enerji Genel Müdürü Alpay Beyla ile Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım tarafından iş birliği sözleşmesi imzalandı.

İmzalanan sözleşmeye göre Mondihome bayileri önüne elektrikli şarj istasyonları kurulacak. Böylece elektrikli otomobil kullanıcıları istasyonlara daha rahat ve hızlı erişim imkanı bulmuş olacak. İlk istasyonlarını Karabük ve Balıkesir’de Mondihome bayileri önüüne kuran şirket, 2024 yılı sonuna kadar 13 şehir ve 21 noktada elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu yapılması hedefleniyor.

Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin farklı şehirlerinde bayilerimizin önünde kurulacak şarj istasyonları ile hem müşterilerimizin hem de elektrikli araç kullanıcılarının hayatına dokunmaya devam edecek olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi