Çanakkale’nin Kalkım ilçesinde bir fabrikada satın alma görevlisi olarak çalışan Zeynep Çelik, yerel seçimler için belediye başkanlığı için aday olmuştu ve şimdi belediye başkanı olarak Kalkım ilçesi için hizmet verecek.

Türkiye’nin en genç belediye başkanı olarak adını duyuran Zeynep Çelik, fabrikada satın almacı olarak görev yaptığını şimdi Belediye başkanı olarak hizmet vereceğini dile getirdi.

Zeynep Çelik açıklamasında, “Alım-satım görevlisi olarak fabrikada görev yapıyorum. Kalkım'ın eksiklerini gördüm. Halkın da desteğiyle aday olmaya karar verdim. Bu yolda ekibimle birlikte bağımsız aday olmayı tercih ettik, seçimlere katıldık. Çabalarımızın sonucunda halkımız beni ve ekibimi destekleyerek, bu göreve layık gördü. Biz de üzerimize düşeni yaparak beldemize hak ettiği değeri, hizmeti getireceğiz" ifadelerini kullandı.

Fabrikada Çalışırken Belediye Başkanı Oldu3

Doğal Gaz Sorunumuz Var!

Gençliğimin de verdiği enerjiyle daha çok çabalayacağını belirten Zeynep Çelik, "Doğal gaz sorunumuz var. Doğal gazı en yakın zamanda beldemize kavuşturacağız. Hastane problemimiz var. 20 yataklı tam teşekküllü hastane yaparak, halkımızın hizmetine sunacağız. Birçok projemiz var. İlerledikçe eksiklerimizi daha çok göreceğiz ve eksiklikleri gidermek için çabalayacağız. Herkesin gönlünü kazanabilmek için bağımsız aday olmayı tercih ettim. Herkesle birebir konuştum, desteklerini aldım. Sağ olsunlar beni de desteklediler ve başardık, kazandık. Beni destekleyen, desteklemeyen herkese canı gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

Gıyabi Cenaze Namazına Yüzlerce Kişi Katıldı! Gıyabi Cenaze Namazına Yüzlerce Kişi Katıldı!

Fabrikada Çalışırken Belediye Başkanı Oldu

Kaynak: İHA