Kayseri’nin dünyaya açılan kapısı olarak bilinen ve TMSF bünyesinde satışı devam eden Erciyes Anadolu Holding’de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Holding bünyesinde bulunan dev şirket satışa çıktı. Karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Naci Görür'den 11 İl İçin Kritik Uyarı! Deprem Üretmeye Devam Edecek! Naci Görür'den 11 İl İçin Kritik Uyarı! Deprem Üretmeye Devam Edecek!

Alpaslan Baki Ertekin1

Holdingin CEO’su Alpaslan Baki Ertekin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla holdingin finans sektöründeki şirketlerinden Bizim Menkul Değerler’in (BMD) satışa çıktığını duyurdu. Ertekin paylaşımında, “Holdingimizin finans sektöründeki şirketi Bizim Menkul Değerler-BMD yurt içi ve yurt dışı piyasalarda aracılık ve kurumsal finansman konularında hizmet vermektedir.

Erciyes Anadolu Holding Parça Parça Satılıyor! Bir Firma Daha Elden Çıkıyor 2

BMD, yurt içi piyasalarda yatırımcılara hızlı, güvenli ve etkin işlem olanağı sunarak hisse senedi, vadeli işlem, sabit getirili menkul kıymet ve para piyasalarındaki gelişmeleri doğru, tarafsız ve hızlı biçimde müşterilerine iletirken, aracılık hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. BMD’nin  Kurumsal Finansman Bölümü ise; birincil ve ikincil halka arz, şirket evlilikleri-alımları, proje finansmanı ve şirket yapılandırma hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Erciyes Anadolu Holding Parça Parça Satılıyor! Bir Firma Daha Elden Çıkıyor 1

Bİzim Menkul Değerler dün gece Resmi Gazete’de çıkan ilan ile 380.000.000 TL (380Milyon) muhammen bedelle satışa çıkmıştır. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

12 Ağustos’a kadar teklif verilebilecek olan şirket için 13 Ağustos’ta ihale yapılacak.

Kaynak: Haber Merkezi