Edinilen bilgiye göre Erciyes Holding'e ait işçi servisi hafif ticari araçla çarpışarak tarlaya uçtu. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken 5 kişi de yaralandı. Hayatını kaybeden şahsın Erciyes Holding bünyesinde çalışan ve aynı zamanda sendika temsilcisi olan Ercan Topal olduğunu öğrenildi.

Ercen Topal

Kayseri'deki Deprem Toplanma Alanı Satışa Mı Çıkıyor? Kayseri'deki Deprem Toplanma Alanı Satışa Mı Çıkıyor?

Kazayla ilgili Erciyes Holding CEO'su Baki Ertekin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla başsağlığı dileyerek konuyla ilgili bilgi verdi.
Baki Erketin yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;
"Bu akşam Mimsin’de meydana gelen trafik kazasında Gümüşsuyu Halı’da çalışan aynı zamanda da sendika temsilcimiz olan mesai arkadaşımız Ercan Topal kardeşimiz hakkın rahmetine kavuştu. Ercan kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun.

Kederli ailesine ve Gümüşsuyu ailesine sabır diliyorum.  Aynı kazada yaralanan Boyteks çalışanı mesai arkadaşlarımız Serhan Aydın ve Haydar Şahan’a ve Formül Nakliyat Şöförü Mehmet Hazır beylere de acil şifalar diliyorum.  Holdingden ilgili genel müdürlerimiz ve doktorlarımız arkadaşlarımızın sağlık durumlarını yakından takip ediyorlar. Acımız büyük. Başımız sağolsun"

Kaynak: özel haber