Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörlüğü ve Araştırma Dekanlığı tarafından ‘2023 Yılı Akademi Ödülleri Töreni’ düzenlendi.  Tören kapsamında 2023 yılında akademik çalışmaları ile çeşitli başarılar elde eden akademisyenlere belge takdim edildi.

Turizm Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu ve Prof. Dr. Hakan Aydın, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Gökmen Zararsız, fakülte dekanları, merkez müdürleri ve akademisyenler katıldı.

9’uncu Yargı Paketiyle İlgili Yeni Gelişme! 9’uncu Yargı Paketiyle İlgili Yeni Gelişme!

Törenin açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, ödül alan akademisyenleri tebrik ederek amaçlarının ülkeye ve tüm insanlığa katkı sağlamak ve hizmet etmek olduğunu söyledi. Ayrıca Rektör Prof. Dr. Altun, araştırmacılara her zaman destekte bulunmak içi çalışmalar yürüttüklerini de belirtti.

Erü Rektör

Araştırma Dekanı Prof. Dr. Gökmen Zararsız da konuşmasında araştırma dekanlığının kuruluşundan bu yana araştırmacıların her zaman yanlarında olduklarını belirterek, araştırmacılara verdikleri destekten dolayı Rektör Prof. Dr. Altun’a teşekkür etti.

Açıklamaların sonrasında Atıf Ödülleri, Yüksek Lisans ve Doktora Tez Ödülleri, Sürdürülebilirlik Ödülleri, Eğitim-Öğretim Ödülleri, Sanat ve Tasarım Ödülü ile Araştırma Performans Ödülleri kapsamında 2023 yılındaki akademik çalışmaları ile başarı elde eden akademisyenlere belge takdim edildi.

Erü

Akademi Ödülleri Töreni, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Kaynak: KURUM BÜLTENİ