Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın açıklamalarına göre bugün transfer tahtası açılması gerekiyordu. Müjdeli haberi alan Kayserispor’lu taraftarlar transferleri bekler hale geçti. Geçtiğimiz günlerde eski Kayserispor’lu Pedro’nun adının transferde geçmesi taraftarı mutlu etti.Küme düşme tehlikesi her geçen gün artarken transferde ise Süperlig tecrübeli isimlere odaklanılıyor. Eski oyunculara ödenmesi gereken borçların kapatılması beklenilirken, çareyi de eski oyuncularında arayan sarı kırmızılılar dinamik tempolu sert bir takım kurmak istiyor.

 

Gustavo Campanharo Yak Gel Bildiğin Ne Varsa

Sarı-Kırmızılı takım, kümede kalmak için işi sıkı tutuyor. Süper Lig’e bilen ve hazır olan oyuncuları kadrosuna dahil etmeyi amaçlayan Kayserispor’da Brezilyalı oyuncunun da yeniden Kayseri’ye gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımdan ayrılırken plaket takdim edilen Gustavo’ya Başkan Ali Çamlı, ‘Her zaman Kayserispor’un kapısı sana açık’ demişti.

 

Süper Lig Yayın Hakları İçin 182 Milyonluk Teklif Süper Lig Yayın Hakları İçin 182 Milyonluk Teklif

Kayserispor'da forma giydiği dönemde 4 sezonda toplamda 75’i ilk 11 olmak üzere 90 maça çıkan Brezilyalı, 19 kez sarı kart, 1 kez de kırmızı kart görmüştü