Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna az kaldığını belirten ve Fenerbahçeli taraftarları umutlandıran ünlü astrolog Meral Güven Galatasaray'ın maçı kazanarak ligi zirvede bitirmesinin ardından ağzını yumdu gözünü açtı. Çılgına dönen Güven Fenerbahçelilere küfürler savurdu.

Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu!-2

Şampiyon Belli Oldu

Haftalardır konuşulan kim şampiyon olacak? Sorusu dün akşam yanıt buldu. Süper Lig'de şampiyonluk krizi son bulurken Konyaspor'u deplasmanda 3-1 mağlup eden Galatasaray, sezonu zirvede tamamladı.

Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu!-3

Meral Güven'in Açıklamaları Yeniden Gündeme Geldi

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz hafta deplasmanda Galatasaray'ı mağlup etmesinin ardından aylar önce bu konuyla ilgili açıklama yapan astrolog Meral Güven'in sözleri yeniden gündeme geldi. Açıklamalarıyla bütün haftaya damga vuran Güven derbi sonrası Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını iddia etmişti.

Dün akşam gerçekleşen maçta Konyaspor'u mağlup eden cimbom şampiyonluğunu da ilan etti. Fenerbahçe kendi oynadığı maçta 6-0 bir galibiyet elde etse de şampiyonluğa elveda dedi.

Meral Güven'in sözlerinin boşa çıkması sonrasında ünlü astrolog çileden çıkarak adeta ateş püskürdü.

Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu!-4

'Adamın Böyle Hevesini Kursağında Bırakırlar'

Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası paylaşımlarda bulunan Güven, açtığı canlı yayında da Fenerbahçelilere küfürler savurdu.

Bir taraftarı hedef alan Güven yaptığı paylaşımda, "Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe İddiası Olay Yaratmıştı! Ünlü Astrolog Küfürler Savurdu!-1

'Beni Allah Gibi Gördünüz'

Sözlerinin devamında taraftarlara ateş püsküren Güven, "Allah'a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun. Öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar" dedi.

'Sıra Galatasaray Tarafına da Gelecek'

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

Hızını alamayarak Galatasaray'ı da hedef alan astrolog, "Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah'a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek" diye konuştu.

'Trabzonsporlular da Heykelimi Dikiyordu'

Hep doğruları söyleyerek takdir görmediğini belirten Güven, “Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah'ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Haber Merkezi