Yeniden Refah Partisi'nin sürpriz belediye başkan adaylarında birisi olana Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Abdullah Özkırış Kayseri Deniz postası Tv imtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Azim Deniz'i ziyaret etti.

Kayseri'de O İsimden AK Partili Vekile Sert Tepki! Kayseri'de O İsimden AK Partili Vekile Sert Tepki!

Ö Z P İ R İ N Ç Ç İ

Özkiriş'i makamında ağırlayan Azim Deniz ve Özkırış arasında samimi ve güler yüzlü sohbet geçti.
31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala televizyonumuzu ziyaret eden başkan adayı Özkırış projelerini anlattı. Kayseri'nin yüzünün güleceği günlerin yakın olduğunu belirten Özkırış seçimlerde iddialı olduklarını kaydetti.

Azim Deniz
Özkırış, "Kayseri teşkilatımız olarak 31 Mart seçimlerine çok iyi hazırlandık. Partimizin genel seçimlerde yakaladığı ivmeyi iyi bir şekilde değerlendirip bu seçimlerde belediyeleri kazanmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız ve halk arasında aldığımız enerji seçimlerde şansımızın yüksek olduğunu gösteriyor. İnşallah insanımızın gözleri gülsün diye seçimlerden beklediğimiz sonuçları alacağız" dedi.
Başkan Adayı aynı zamanda Kayseri'nin tanınmış göz doktorlarından olan Prof. Dr. Abdullah Özkırış' a 31 Mart seçimlerinde başarılar dileyen Azim Deniz, medya olarak gereken desteği vereceklerini belirtti.
Sohbetten sonra Azim Deniz Özkırış'a Kayseri Deniz Postası TV sütüdyolarını gezdirdi, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Editör: Ahmet Bolat