Yılmaz Erdoğan'ın geri dönüşünü sağlayan ve büyük bir izleyici kitlesini ekrana kilitleyen İnci Taneleri dizisi, her yayınlanan bölümüyle gündem olmayı başarıyor. Reyting rekorları kıran diziler arasında yer alan İnci Taneleri, Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda rol aldığı nefes kesici bir dizi olarak devam ediyor.

Yılmaz Erdoğan'ın Şarkısı Büyük İlgi Gördü

Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı! Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı!

İlgiyle izlenen dizinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Güven Kıraç ve Kubilay Aka gibi önemli isimler yer alıyor. Kanal D'de her Perşembe ilgiyle takip edilen İnci Taneleri dizisinin son bölümünde, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Azam karakterinin seslendirdiği şarkı büyük ilgi gördü.

Dilber Dansı Yasaklanmıştı

Pavyon sahneleriyle gündeme gelen dizide, Ramazan ayı boyunca bu sahnelerin yayınlanmamasına karar verilmişti. Hazal Ergünç'ün canlandırdığı Dilber karakterinin pavyon dansı yasaklanan dizide, bu sefer Yılmaz Erdoğan'ın seslendirdiği şarkı gündemde yer aldı.

Çok Beğenildi

Dizinin son bölümünde dikkat çeken ve büyük beğeni toplayan sahnede, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Azem karakteri "Yazan Kalem Siyah" şarkısını seslendirdi. Erdoğan'ın performansı, diziye damgasını vurdu ve büyük beğeni ve takdir topladı. Sosyal medyada, "Dilber'i oynatamayınca Azem'i söyletiyorlar" yorumu yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi