Köklü geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Erciyes Anadolu Holding, 30 şirketi ve 8 sektörü bünyesinde bulunduruyor. Mobilyadan, pazarlamaya demir-çelikten kimyaya kadar birçok sektöre hitap eden Erciyes Anadolu Holding, İstikbal, Bellona, Mondihome, Hes Kablo, Boyteks ve Form Sünger gibi güçlü markaları elinde bulunduruyor.

Bellona Satış

Ticaret Bakanlığı Açıkladı! İsrail İle Ticaret Devam Mı Ediyor? Kısıtlama Ne Oldu? Ticaret Bakanlığı Açıkladı! İsrail İle Ticaret Devam Mı Ediyor? Kısıtlama Ne Oldu?

Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Erciyes Anadolu Holding, bu kararı sonrası vatandaşlar tarafından yakından takip ediyor. Holding’in içinde bulunan firmalardan 4’ünün ihalesi mart ayında gerçekleştirilmişti. İstikbal ve Bellona gibi köklü firmaların ise ne zaman ihaleye çıkacağı merakla bekleniyor. Aynı zamanda firmalara talipler çıkmaya devam ediyor. Yaşanan son dakika gelişmesiyle holding bünyesinde bulunan İstikbal ve Bellona firmalarına alanında uzman başka bir firma talip çıktı.

Istikbal Satış

İddiaya göre birçok köklü firmayı bünyesinde bulunduran Doğanlar Mobilya Grubu’nun İstikbal ve Bellona’yı bünyesine katmak istediği öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi