Köklü geçmişiyle Kayseri’nin dünyaya açılan kapısı olarak nitelendirilen Erciyes Anadolu Holding, 30 şirketi ve 8 sektörü bünyesinde bulunduruyor. Mobilyadan, pazarlamaya demir-çelikten kimyaya kadar birçok sektöre hitap eden Erciyes Anadolu Holding, İstikbal, Bellona, Mondihome, Hes Kablo, Boyteks ve Form Sünger gibi güçlü markaları elinde bulunduruyor.

İstikbal Ve Bellona’ya Türkiye’nin Dev Şirketi Talip Oldu! 3

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde bulunan ve ihaleye çıkan İstikbal, Bellona ve MondiHome, satış süreci vatandaşlar tarafından yakından takip ediyor. Bu süre zarfında firmalara talipte çıkmaya devam ediyor.

İstikbal Ve Bellona’ya Türkiye’nin Dev Şirketi Talip Oldu! 6

Türkiye’nin önde gelen mobilya şirketlerinden olan ve bünyesinde Kelebek Mobilya ve Doğtaş gibi 6 firma bulunduran dev şirket, İstikbal ve Bellona mobilya ile ilgilendiklerini duyurdu. Doğtaş, Kelebek Mobilya, Kelebek Mutfak-Banyo, Lova Yatak, ruum store ve Biga Home’u barındıran Doğanlar Mobilya Grubu, düzenledikleri basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İstikbal Ve Bellona’ya Türkiye’nin Dev Şirketi Talip Oldu! 1

‘İnceliyoruz’

Basın toplantısına katılan bir gazeteci tarafından Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan’a İstikbal ve Bellona Mobilya ile ilgilenip ilgilenmedikleri sorusu yöneltildi. Yönetim Kurulu Başkanı Doğan ise, “İlk Mondi satışa çıktı. İnceledik, baktık ve finansallarını uygun bulmadık. Aynı şekilde Bellona ve İstikbal de gelecek ve biz de bakacağız, inceleyeceğiz. Hesabımıza kitabımıza göre karar vereceğiz. Herhangi verilmiş bir kararımız yok, inceliyoruz" dedi.

İstikbal Ve Bellona’ya Türkiye’nin Dev Şirketi Talip Oldu! 2

Şok İddia! Kayseri Şeker Savcılığı Dinlemiyor Şok İddia! Kayseri Şeker Savcılığı Dinlemiyor

‘İlgimiz Devam Ediyor’

‘Ama ilginiz devam ediyor değil mi İstikbal ve Bellona'ya?’ sorusuna ise "Evet ediyor. Mondi'ye de ilgimiz vardı ama vazgeçtik. Zaten Borsa şirketi olduğumuz için biz bunları KAP'a bildiriyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Özel Haber