Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı! Uğur Dündar'ın Kızı Olduğu İddia Edilen İsim Ortaya Çıktı!

Katarsis adlı Youtube formatının sahibi olan Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar, Kayseri'de sevenleri ile buluşacak. Youtube kanalında ünlü isimlerin yanı sıra toplumda öne çıkan ve sıradışı hayatları ele alan Gökhan Çınar, kısa sürede yayınlarıyla Youtube kanalında en çok abonesi olan ve izlenen kişiler arasında yer aldı. 

Gökhan Çınar Kimdir?

1983 yılında İstanbul'da doğan Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar, lisans eğitimini Haliç üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlarken 2006 yılında Maltepe Üniversitesi'nde klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edildi. Katarsis adlı formatında sahibi olan Gökhan Çınar, yayınları ile en çok izlenen videolar arasına girmeyi başardı. 

Gökhan Çınar Katarsis

Şehir şehir gezerek seminer veren Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar, Ergenlik Dönemi konusuna duyduğu yakınlıkla bilinir ve bu alandaki birçok eğitim, seminer, inisiyatif ve projede yer alırken Psikoterapi seansları ve eğitimlerinde bu döneme özel bir ilgi göstermektedir. 

Katarsis Gökhan Çınar olarak bilinen ve Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar, 17 Mart Pazar Günü Saat: 20.30'da Kayseri Gültepe Kültür Merkezi'nde 'Gel Yeniden Başlayalım' adlı seminer ile sevenleriyle buluşacak.

Muhabir: ÖZEL HABER