A Millilerimizin dün Avusturya'yı mağlup ederek çeyrek finale adını yazdırdı. Milli takımın bu zaferi tüm yurtta coşkuyla kutlandı.

Cumartesi Günü Millilerimizin Hollanda ile oynayacağı maç Kayseri'de dev ekranda izlenecek. Kayserispor'un taraftar grubu Kapalı Kale'den yapılan açıklamada Milli maçın dev ekrandan izleneceğini duyurdu. İşte Kapalı kale tarafından yapılan açıklama; A Millî futbol takımımızın EURO 2024 Avrupa Şampiyonasında çeyrek finale yükselmesi; ülkecek özlediğimiz millî birlik duygularımızı yeniden kuvvetlendirmiş, bizleri birbirimize sımsıkı kenetlemiştir. 

Kayseri Kapalı KaleKayseri Kapalı Kale

Milli Maça Davet

Şimdi sırada diğer bir başarı merdiveni olan çeyrek finaldeki Hollanda müsabakası vardır. Bizlerde bu millî coşkuyu hep birlikte yaşamak adına, Yıldızlar organizasyonun vermiş olduğu destek ile siz değerli Kayseri halkımızı dev ekranda hep birlikte müsabakayı izlemeye davet ediyoruz.

Kayserispor Ankaragücü Maçı Ne zaman? Saat Kaçta? Hangi Kanalda? Kayserispor Ankaragücü Maçı Ne zaman? Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Buluşma Yeri; Kuzey Alt Otopark
Buluşma Tarihi; 06.07.2024
Buluşma Saati; 20.00 / 21.00 arası, Müsabakayı izlemeye gelen taraftarlarımıza çeşitli ikramlarımızda olacaktır. HAYDİ TÜRKİYE YÜRÜYELİM FİNALE!' ifadelerine yer verdi.

Kaynak: ÖZEL HABER